Nejprodávanější

Jaké se používají materiály a čím je neobed výjimečný?

Certyfikaty

Testování a certifikáty

O bezpečnost svého miminka se nemusíte bát. Hnízdečka jsou jednak chráněny průmyslovým vzorem a za nezávadnost ručí certifikát Atest, který provádí každé 3 roky Institut pro testování a certifikaci.

Hnízdečka a deky používá několik let většina center specializujících se na péči zdravých i předčasně narozených miminek. Jsou to např. ÚPMD v Praze, Brně, Plzni, Olomouci, Pardubicích, Zlíně, Českých Budějovicích, Ostravě, a dalších městech.

Výplně

Výplň hnízdeček

Proč jsou hnízdečka Neobed komfortní a pohodlné? Největší výhodou oproti ostatním hnízdečkům je, že nešustí. Vaše miminko tak bude mít kvalitní a dlouhotrvající spánek.

To zaručí výplň z tzv. PES dutého vlákna, která je navíc antibakteriální a antialergení. Výplň můžete prát pračce, ideálně při teplotě 60°C.

Zobrazit hnízdečka

Látky

Látky

Z jakých látek se vyrábí deky, hnízdečka a další výrobky Neobed? Látky jsou vyráběny v EU ze syntetické tkaniny, která je odolná vůči špíně a prachu. Na výběr máte hned z několika barev.

Prát je můžete jak v ruce, tak v pračce ideálně při teplotě 40 – 60°C dle znečištění. Sušit v sušičce je možné s programem „jemné prádlo“ do sucha.

Zobrazit deky

Pečuji, přednáším a starám se
o pohodlí novorozenců přes 20 let

„Vše začalo v roce 2010, když jsem se vrátila po mateřské dovolené na neonatologii do ÚPMD (Ústav pro matku a dítě) v Praze na oddělení RES. Na tomto oddělení pečuji o předčasně narozené a nemocné novorozence.

Uvědomila jsem si, že za dobu mé mateřské se nic v oblasti polohování a komfortu nezměnilo. Díky hnízdečkům Neobed si nyní pohodlí a bezpečí mohou užít všechna miminka, aby z nich jednou mohli vyrůst zdravé a silné děti.“

Eva Řežábková

Zakladatelka hnízdeček Neobed,
Staniční sestra ÚPMD Praha,
oddělení NEO-RES.

Eva