Hnízdečko Care
+ vnitřní část Objímací ruce 3
(Červená)

Pro nemocnice
Předčasně narození (Intermed
Care
Twins)
Atestováno
Objímací ruce 3
S touto sestavou se můžete setkat ve většině center intenzivní...
Barva: Červená

Množství

Skladem:   30ks
2 940 Kč

Podrobný popis

S touto sestavou se můžete setkat ve většině perinatologických center intenzivní péče, které pečují o předčasně narozené, nemocné a fyziologické novorozence.

 

Je vytvořen pro jednotky intenzivní péče pro novorozence od 500 do 3 500 g. Care umožňuje individualizovat potřeby novorozence, optimalizovat jeho polohu a snížit negativní vlivy nesprávné polohy. Možnost správného a individualizovaného polohování nedonošených novorozenců může mít pozitivní efekt na psychomotorický vývoj rizikové populace novorozenců, snížení negativního vnímání prostředí intenzivní péče a zvýšení celkového komfortu novorozence.

 

Díky nehlučné výplni z PES se miminko lépe vyvíjí a udrží se v přirozené poloze. Vnitřní část „Objímací ruce 3“ umožňuje polohování a zavinutí dle potřeb novorozence. Nepřichází tak o teplo a těsný prostor, na který bylo v bříšku maminky zvyklé. To navodí novorozenci pocit bezpečí a jistoty. Smetanová barva vnitřní části zajistí kontrolu prokrvení dítěte.

 

Bezpečí a zdravotní nezávadnost hnízdečka zaručuje certifikát Atest, který každé 3 roky testuje Institut pro testování a certifikaci.

Parametry

  • Vyrobeno v ČR
  • Sušit v sušičce je možné s programem „jemné prádlo“ do sucha
  • Praní při teplotě 60°C (program na jemné prádlo)
  • Rozměr hnízdečka: 55 × 45 cm
  • Srdíčko (pomůcka pro polohování na bříško)
  • Vnitřní výplň: 100 % PES
  • Vnější materiál: 100% mikrofáze
  • Obsahuje: Hnízdečko Intensive, Objímací ruce, 2 ks Kostička, 1 ks Srdíčko
  • Kostička (pomůcka pro polohování krční páteře)

Čím je Neobed Home oproti ostatním hnízdečkům výjimečný?

Jak zavinout a polohovat miminko v hnízdečku Neobed Home?

(Nezavinuje se dítě s poruchou kyčelního kloubu, horečkou nebo zvýšenou teplotou.)

1. Rozložte si vnitřní část

Hnízdečko umístěte do dětské postýlky, nebo na jinou bezpečnou plochu a rozložte si vnitřní část objímacích rukou na hnízdečko tak, aby horní konce přesahovali přes horní část hnízdečku, pravá a levá objímací ruka strany hnízdečku a spodní dvě ruce dolní část hnízdečku.

Figure 1

2. Umístěte tak, aby leželo na střední části

Miminko umístěte tak, aby leželo na střední části objímacích rukou a hnízdečku. Ručičku miminka přitiskněte k tělu a přetáhněte pravou objímací ruku šikmo přes tělo. Miminko otočte na pravý bok a zbývající část objímací ruky zasuňte pod tělo.

Figure 2

3. Spodní část ohněte směrem nahoru

Poté ho vraťte zpět na záda, a ručičku miminka srovnejte podél těla. Spodní část objímacích rukou ohněte směrem nahoru a přeložte přes pravou část objímacích rukou. Neutahujte aby miminko mohlo volně kopat nožičkami(Nožičky mu mohou klidně koukat?).

Figure 3

4. Konce vnitřní části složte kolem hlavičky

Levou objímací ruku přetáhněte přes ramínko a podložte pod tělo. Horní konce vnitřní části složte kolem hlavičky. Po správném zavinutí vám bude, díky těsně přitisknutým rukám k tělu a zafixované hlavičce nerušeně a spokojeně spát. Teď už si jen stačí užít pro sebe a své miminko více komfortu a pohody. Průběžně doporučuji kontrolovat jestli se nesprávným zavinutím příliš nepotí.

Figure 4

Zákaznické recenze (4)

Přidat recenzi

Přidejte vlastní zkušenost a pomožte ostatním při výběru. Jak hodnotíte produkt Hnízdečko Care?

Hodnocení

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek

user icon

Mgr Jana Kučová PhD vrchní sestra Fakultní nemocnice Ostrava

12. 9. 2019
Používání hnízdeček v neonatologii posunulo péči směrem k něze, laskavosti. Děťátko má kolem sebe ohraničení, které mu umožňuje lépe se ztotožnit s novým prostředím, ve kterém se náhle ocitlo. Nahrazuje pocit objetí, jako v děloze nebo v náručí rodičů. Neobed děti neomezuje v pohybu, pouze pomáhá udržovat zvolenou polohu. Při použití hnízdečka nemá dítě kolem sebe volný prostor, proto je klidné a lépe toleruje nutnou izolaci od matky po dobu fototerapie.
user icon

Bc Andrea Stejskalová (staniční sestra)

12. 9. 2019
Úžasná pomůcka , bez které bych si už ani nedovedla neonatologii představit. Velký posun v péči o děti v neonatologii. Neobed přiblížil děti svým rodičům. Je to pomůcka, která má velký profit nejen pro děti, ale i personál. Je prostě nejen barevně krásná, měkká, dává dětem pocit bezpečí, ale i velmi účinná. Snižuje dětem stres dodává jim komfort, pohodlí a děti jsou v něm spokojené, klidné .
user icon

MUDr Lumír Kantor PhD FN Olomouc

12. 9. 2019
Hnízdečka Evy Řežábkové změnily NEONATOLOGIE v České republice z několika důvodů. Ulehčují život dětem i personálu. A sluší jim! A ukázaly nám, že k našemu oboru lze přistupovat kreativněji, než si myslíme. Možná i pobídly některé další kolegyně k zamyšlení. Myslím, že nám do určité míry ukázaly, že neonatologie má mnoho rozměrů.

Získejte otestované pohodlí pro vaše miminko

Další dostupné varianty

deka

Deka s kapucí pro miminko jednobarevná 70 × 70cm (Růžová)

Dopřejte miminku pocit tepla a bezpečí s jednobarevnou dekou...

Cena: 649 Kč
deka

Deka bez kapuce pro miminkajednobarevná 100 × 100cm (Jarní zelená)

Dopřejte miminku pocit tepla a bezpečí s jednobarevnou dekou...

Cena: 999 Kč