Hnízdečko Intensive,
Samostatně
(Šedá)

Pro nemocnice
Extrémně nezralí (Intensive)
Předčasně narození (Intermed
Care
Twins)
Atestováno
Samostatně
S tímto hnízdečkem se můžete setkat ve většině ...
Barva: Šedá

Množství

Skladem:   28ks
2 699 Kč

Podrobný popis

S tímto hnízdečkem se můžete setkat ve většině perinatologických center intenzivní péče, které pečují o předčasně narozené a nemocné novorozence.

Je vytvořen pro jednotky intenzivní péče pro novorozence od 500 do 3 500 g. Intensive umožňuje individualizovat potřeby novorozence, optimalizovat jeho polohu a snížit negativní vlivy nesprávné polohy. Možnost správného a individualizovaného polohování nedonošených novorozenců může mít pozitivní efekt na psychomotorický vývoj rizikové populace novorozenců, snížení negativního vnímání prostředí intenzivní péče a zvýšení celkového komfortu novorozence.

Od ostatních hnízdečků se liší průstřihy pro invazivní vstupy. Díky nehlučné výplni z PES se miminko lépe vyvíjí a udrží se v přirozené poloze. Bezpečí a zdravotní nezávadnost hnízdečka zaručuje certifikát Atest, který každé 3 roky testuje Institut pro testování a certifikaci.

Nejlépe funguje v kombinaci s vnitřní částí, která zajistí novorozenci teplo a těsný prostor, na který bylo v bříšku maminky zvyklé. Doporučuji proto pořídit sestavu Hnízdečko Intensive + Objímací ruce 3.

Parametry

  • Vnitřní výplň: 100 % PES
  • Vnější materiál: 100% mikrofáze
  • Sušit v sušičce je možné s programem „jemné prádlo“ do sucha
  • Vyrobeno v ČR
  • Praní při teplotě 60°C (program na jemné prádlo)
  • Rozměr hnízdečka: 55 × 45 cm

Zákaznické recenze (2)

Přidat recenzi

Přidejte vlastní zkušenost a pomožte ostatním při výběru. Jak hodnotíte produkt Hnízdečko Intensive,?

Hodnocení

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek

user icon

Mgr Jana Kučová PhD vrchní sestra Fakultní nemocnice Ostrava

12. 9. 2019
Používání hnízdeček v neonatologii posunulo péči směrem k něze, laskavosti. Děťátko má kolem sebe ohraničení, které mu umožňuje lépe se ztotožnit s novým prostředím, ve kterém se náhle ocitlo. Nahrazuje pocit objetí, jako v děloze nebo v náručí rodičů. Neobed děti neomezuje v pohybu, pouze pomáhá udržovat zvolenou polohu. Při použití hnízdečka nemá dítě kolem sebe volný prostor, proto je klidné a lépe toleruje nutnou izolaci od matky po dobu fototerapie.
user icon

MUDr Lumír Kantor PhD FN Olomouc

12. 9. 2019
Hnízdečka Evy Řežábkové změnily NEONATOLOGIE v České republice z několika důvodů. Ulehčují život dětem i personálu. A sluší jim! A ukázaly nám, že k našemu oboru lze přistupovat kreativněji, než si myslíme. Možná i pobídly některé další kolegyně k zamyšlení. Myslím, že nám do určité míry ukázaly, že neonatologie má mnoho rozměrů.

Získejte otestované pohodlí pro vaše miminko

Další dostupné varianty

deka

Hnízdečko pro miminko Home + Deka s kapucí 70 × 70cm (Růžová)

Získejte pro sebe a své miminko více klidu a pohody se sestavou...

Cena: 2 499 Kč
deka

Deka s kapucí pro miminkadvoubarevná 70 × 70cm (Fialová)

Dopřejte miminku pocit tepla a bezpečí při spánku či kojení.

Cena: 649 Kč