Hnízdečko Move
(Mentolová)

Pro nemocnice
Předčasně narození (Intermed
Care
Twins)
Atestováno
Tato sestava byla vytvořena pro přepravu předčasně ...
Barva: Mentolová

Množství

Skladem:   15ks
4 490 Kč

Podrobný popis

S tímto hnízdečkem se můžete setkat ve většině perinatologických center intenzivní péče a intermediárních oddělení, které pečují o předčasně narozené, nemocné a fyziologické novorozence.

 

Je vytvořen pro přepravu předčasně narozených a nemocných novorozenců z porodního sálu na oddělení RES/JIP. Move zajistí komfort novorozenci při převozu. Po dobu převozu díky měkkosti a hřejivosti látky novorozenci neztrácejí tělesnou teplotu a pocit bezpečí z ohraničeného prostoru. Díky nehlučné výplni z PES se novorozenci udrží v přirozené poloze. Nepřichází tak o teplo a těsný prostor, na který byli v bříšku maminky zvyklí. To navodí novorozencům pocit bezpečí, jistoty a termoneutrální prostředí ihned po porodu. Látka je na dotek velmi měkká a hřejivá.

 

Zdravotní nezávadnost hnízdečka zaručuje certifikát Atest, který každé 3 roky testuje Institut pro testování a certifikaci. Chráněno průmyslovým vzorem.

Parametry

  • Vnější materiál: 100% mikrofáze
  • Sušit v sušičce je možné s programem „jemné prádlo“ do sucha
  • Vyrobeno v ČR
  • Praní při teplotě 60°C (program na jemné prádlo)
  • Rozměr pelíšku: 40 × 60 cm
  • Vnitřní výplň: 100 % PES

Čím je Neobed Home oproti ostatním hnízdečkům výjimečný?

Jak zavinout a polohovat miminko v hnízdečku Neobed Home?

(Nezavinuje se dítě s poruchou kyčelního kloubu, horečkou nebo zvýšenou teplotou.)

1. Rozložte si vnitřní část

Hnízdečko umístěte do dětské postýlky, nebo na jinou bezpečnou plochu a rozložte si vnitřní část objímacích rukou na hnízdečko tak, aby horní konce přesahovali přes horní část hnízdečku, pravá a levá objímací ruka strany hnízdečku a spodní dvě ruce dolní část hnízdečku.

Figure 1

2. Umístěte tak, aby leželo na střední části

Miminko umístěte tak, aby leželo na střední části objímacích rukou a hnízdečku. Ručičku miminka přitiskněte k tělu a přetáhněte pravou objímací ruku šikmo přes tělo. Miminko otočte na pravý bok a zbývající část objímací ruky zasuňte pod tělo.

Figure 2

3. Spodní část ohněte směrem nahoru

Poté ho vraťte zpět na záda, a ručičku miminka srovnejte podél těla. Spodní část objímacích rukou ohněte směrem nahoru a přeložte přes pravou část objímacích rukou. Neutahujte aby miminko mohlo volně kopat nožičkami(Nožičky mu mohou klidně koukat?).

Figure 3

4. Konce vnitřní části složte kolem hlavičky

Levou objímací ruku přetáhněte přes ramínko a podložte pod tělo. Horní konce vnitřní části složte kolem hlavičky. Po správném zavinutí vám bude, díky těsně přitisknutým rukám k tělu a zafixované hlavičce nerušeně a spokojeně spát. Teď už si jen stačí užít pro sebe a své miminko více komfortu a pohody. Průběžně doporučuji kontrolovat jestli se nesprávným zavinutím příliš nepotí.

Figure 4

Zákaznické recenze (2)

Přidat recenzi

Přidejte vlastní zkušenost a pomožte ostatním při výběru. Jak hodnotíte produkt Hnízdečko Move?

Hodnocení

Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek

user icon

Mgr Jana Kučová PhD vrchní sestra Fakultní nemocnice Ostrava

12. 9. 2019
Používání hnízdeček v neonatologii posunulo péči směrem k něze, laskavosti. Děťátko má kolem sebe ohraničení, které mu umožňuje lépe se ztotožnit s novým prostředím, ve kterém se náhle ocitlo. Nahrazuje pocit objetí, jako v děloze nebo v náručí rodičů. Neobed děti neomezuje v pohybu, pouze pomáhá udržovat zvolenou polohu. Při použití hnízdečka nemá dítě kolem sebe volný prostor, proto je klidné a lépe toleruje nutnou izolaci od matky po dobu fototerapie.
user icon

MUDr Lumír Kantor PhD FN Olomouc

12. 9. 2019
Hnízdečka Evy Řežábkové změnily NEONATOLOGIE v České republice z několika důvodů. Ulehčují život dětem i personálu. A sluší jim! A ukázaly nám, že k našemu oboru lze přistupovat kreativněji, než si myslíme. Možná i pobídly některé další kolegyně k zamyšlení. Myslím, že nám do určité míry ukázaly, že neonatologie má mnoho rozměrů.

Získejte otestované pohodlí pro vaše miminko

Další dostupné varianty

deka

Cena: 0 Kč
deka

Hnízdečko pro miminko Home Big + Deka s kapucí 100 × 100cm (Červená)

Tato sestava je vytvořena na přání rodičů pro domácí...

Cena: 2 599 Kč